AGP

 

Advanced Graphene Products Sp z o.o. jest spółką nanotechnologiczną założoną w 2012 r. Produkujemy i dostarczamy klientom na całym świecie najwyższej jakości grafen wielkopowierzchniowy HSMG® – High Strength Metallurgical Graphene®.

AGP jest spółką spin-off Politechniki Łódzkiej. Dzięki współpracy z Instytutem Inżynierii Materiałowej (Politechnika Łódzka) opracowaliśmy unikalną metodę produkcji, która polega na wytwarzaniu grafenu na ciekłym metalu.

WIZJA

Naszą ideą jest globalna komercjalizacja grafenu made in Poland.

MISJA

Zależy nam na tym by w najbliższych latach nasz produkt był wykorzystywany w jak największej skali w przemyśle na całym świecie. Oferując nasze produkty chcemy dać naszym kontrahentom impuls do rozwoju oraz pomóc im w osiągnięciu trwałej przewagi konkurencyjnej I pozycji lidera rynkowego.

CELE

Naszym celem jest sprzedaż grafenu HSMG®, wytwarzanego opatentowaną przez nas metodą polegającą na wytwarzaniu grafenu na ciekłym metalu. Pragniemy być obecni ze swoim produktem na światowym rynku produkcji I sprzedaży grafenu, stać się silną i rozpoznawalną marką. Nieprzerwanie pracujemy nad rozwojem i udoskonaleniem metod produkcji oraz jakości naszych wyrobów.