Grafen wielkopowierzchniowy

HSMG®

Grafen CVD

Graphene Platform to jeden ze światowych liderów w produkcji monowarstwowego i wielowarstwowego grafenu metodą chemicznego osadzania z fazy gazowej (CVD). AGP jest przedstawicielem spółki na rynku europejskim i oferuje najbardziej korzystny dostęp do produktów oraz technologii Graphene Platform.

Materiały dostępne na różnych podłożach (np. Cu, Ni, PET, kwarc, krzem) na specjalne zamówienie. Prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej oferty pod adres office@agp-corp.com lub poprzez wypełnienie poniższego formularza.

Specyfikacje grafenu CVD:

 

 

Zamówienie Indywidualne

Pamiętaj, że w tematyce grafenu nie ma dla nas rzeczy niewykonalnych! Jeżeli nie znalazłeś swojego produktu lub materiału o odpowiednich parametrach skontaktuj się z nami. Tworzymy dedykowane rozwiązania pod potrzeby naszych klientów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Advanced Graphene Products Sp. z o. o. z siedzibą w Zielonej Górze, Nowy Kisielin - A. Wysockiego 4 moich danych osobowych w postaci: imię, nazwisko, afiliacja, adres e-mail, numer telefonu, w celu skontaktowania się ze mną. Polityka prywatności