Praca na stanowisku: Główny Specjalista ds. Badawczo-Rozwojowych

Praca na stanowisku:
GŁÓWNY SPECJALISTA
DS. BADAWCZO-ROZWOJOWYCH

Intensywny rozwój nowych produktów na bazie grafenu wykracza już poza badania naukowe, dlatego właśnie w AGP prowadzimy szereg projektów pilotażowych nastawionych na wdrożenia grafenu w zastosowaniach przemysłowych. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w kierowaniu zespołem badawczym/wdrożeniowym, która będzie w stanie nie tylko przystosować wybrane zastosowania grafenu pod potrzeby naszych klientów, ale także zrealizować i skoordynować działania wymagane do zweryfikowania i wdrożenia opracowywanych technologii ponad skalę laboratoryjną.

Główne zadania:

  • Planowanie, przygotowywanie oraz realizacja procesów i projektów badawczych. Opracowywanie metodologii procesów technologicznych.
  • Wykonywanie prac laboratoryjnych oraz nadzór nad pracą personelu technicznego.
  • Wsparcie w opracowywaniu metodologii kontroli jakości procesu produkcji i przetwarzania grafenu.
  • Analiza i interpretacja danych oraz wyników pomiarów, recenzowanie raportów ze zleceń badawczych i pomiarowych.
  • Utrzymywanie kontaktu z partnerami naukowymi oraz przemysłowymi w zakresie realizacji wspólnych przedsięwzięć.
  • Określanie zapotrzebowania niezbędnego do prawidłowej realizacji prac badawczych oraz opracowywanie koncepcji zmian technicznych przy udoskonalaniu procesów badawczych.
  • Utrzymywanie właściwego stanu technicznego powierzonej aparatury badawczej oraz prowadzenie dokumentacji technicznej opracowywanych lub nadzorowanych procesów.
  • Śledzenie nowości technologicznych i bieżących trendów rynkowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe np. fizyka, inżynieria materiałowa, nanotechnologia, chemia lub pokrewne.
  • Doświadczenie zawodowe w dziale technicznym, produkcyjnym lub badawczo-rozwojowym; doświadczenie w pracy z nanomateriałami będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w planowaniu eksperymentów oraz prowadzeniu projektów.
  • Znajomość tematyki grafenu i nanomateriałów węglowych.
  • Praktyczne doświadczenie w wykonywaniu pomiarów oraz analizie wyników z różnych metod badań materiałów (w szczególności spektroskopia Ramanowska, mikroskopia SEM).
  • Praktyczna znajomość różnych metod wytwarzania zaawansowanych materiałów i prototypów urządzeń.
  • Umiejętność analitycznego myślenia; samodzielność oraz inicjatywa.
  • Biegła znajomość języka angielskiego; znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Kandydatom oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju w zakresie nanotechnologii.
  • Udział w międzynarodowych projektach.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Zapraszamy tych, którzy chcą tworzyć i rozwijać kulturę innowacyjności w Polsce!

Po więcej informacji oraz w celu złożenia aplikacji (CV + list motywacyjny) prosimy o kontakt pod adres praca@agp-corp.com. Prosimy o wpisanie stanowiska w temacie wiadomości. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Advanced Graphene Products Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, Nowy Kisielin- A. Wysockiego 4. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Advanced Graphene Products Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, Nowy Kisielin – A. Wysockiego 4 (66-002) moich danych osobowych w postaci: imienia (imion), nazwiska, nr telefonu, adres poczty elektronicznej, daty urodzenia, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia na potrzeby prowadzonego obecnie przez Advanced Graphene Products Sp. z o.o. postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Główny specjalista ds. badawczo rozwojowych” (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)”.

W przypadku chęci wyrażenia zgody na wykorzystanie dokumentów aplikacyjnych na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Advanced Graphene Products Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, Nowy Kisielin – A. Wysockiego 4 (66-002) moich danych osobowych w postaci: imienia (imion), nazwiska, nr telefonu, adres poczty elektronicznej, daty urodzenia, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia na potrzeby prowadzonych w przyszłości przez Advanced Graphene Products Sp. z o.o. działań rekrutacyjnych.(zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)”.

Informujemy, że załączenie zdjęcia w CV nie jest przez nas wymagane. Jego załączenie będzie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jego przetwarzanie w procesie rekrutacji.