Praca na stanowisku: Technik Laborant

Praca na stanowisku:
TECHNIK LABORANT

Intensywny rozwój nowych produktów na bazie grafenu wykracza już poza badania naukowe, dlatego właśnie w AGP prowadzimy szereg projektów pilotażowych nastawionych na wdrożenia grafenu w zastosowaniach przemysłowych. Poszukujemy osoby do wykonywania procesów laboratoryjnych.

Główne zadania:

  • Realizacja wyznaczonych procesów laboratoryjnych w obszarze transferu grafenu (istotna dokładność i zdolności manualne). Bieżące prowadzenie dokumentacji technicznej przeprowadzanych procesów laboratoryjnych wraz z parametryzacją.
  • Określanie zapotrzebowania niezbędnego do prawidłowej realizacji prac laboratoryjnych.
  • Raportowanie zadań i prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeprowadzanych procesów.
  • Utrzymywanie właściwego stanu technicznego powierzonej aparatury badawczej.
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych prac.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe np. chemiczne, medyczne, biotechnologiczne.
  • Umiejętność pracy w laboratorium chemicznym (obsługa sprzętu, wykonywanie podstawowych analiz fizykochemicznych, zasady czystości laboratoryjnej i BHP).
  • ZDOLNOŚCI MANUALNE!
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej mile widziane.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań; dbałość o jakość i bezpieczeństwo pracy.

Kandydatom oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju w zakresie nanotechnologii.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Zapraszamy tych, którzy chcą tworzyć i rozwijać kulturę innowacyjności w Polsce!

Po więcej informacji oraz w celu złożenia aplikacji (CV + list motywacyjny) prosimy o kontakt pod adres praca@agp-corp.com. Prosimy o wpisanie stanowiska w temacie wiadomości. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Advanced Graphene Products Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, Nowy Kisielin- A. Wysockiego 4. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Advanced Graphene Products Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, Nowy Kisielin – A. Wysockiego 4 (66-002) moich danych osobowych w postaci: imienia (imion), nazwiska, nr telefonu, adres poczty elektronicznej, daty urodzenia, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia na potrzeby prowadzonego obecnie przez Advanced Graphene Products Sp. z o.o. postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Główny specjalista ds. badawczo rozwojowych” (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)”.

W przypadku chęci wyrażenia zgody na wykorzystanie dokumentów aplikacyjnych na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Advanced Graphene Products Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, Nowy Kisielin – A. Wysockiego 4 (66-002) moich danych osobowych w postaci: imienia (imion), nazwiska, nr telefonu, adres poczty elektronicznej, daty urodzenia, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia na potrzeby prowadzonych w przyszłości przez Advanced Graphene Products Sp. z o.o. działań rekrutacyjnych.(zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)”.

Informujemy, że załączenie zdjęcia w CV nie jest przez nas wymagane. Jego załączenie będzie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jego przetwarzanie w procesie rekrutacji.