Współpraca

1. Grafen

Advanced Graphene Products jest otwarte na wszelką formę współpracy. Jesteśmy gotowi dostarczać Państwu wielkopowierzchniowy grafen HSMG®, wysokiej jakości grafen CVD, a także grafen na SiC i zredukowany tlenek grafenu w formie pasty lub proszku.
Zorganizowaliśmy naszą metodę produkcji w taki sposób, aby pozwalała na współpracę indywidualną w ramach mniejszych projektów, jak i na przedsięwzięcia na skalę przemysłową. Jesteśmy przygotowani na bezpośrednią współpracę, inicjatywy partnerskie w ramach konsorcjów, członkostwa w projektach oraz jakiekolwiek inne formy współpracy.

2. Przemysł

Advanced Graphene Products jest spółką zorientowaną na komercjalizację grafenu i rozwój produktów na nim bazujących. Zapewniamy wysokiej jakości grafen oraz jesteśmy gotowi na biznesowe partnerstwa w projektach przemysłowych. Nasza metoda produkcji jest w pełni skalowalna i pozwala na wytwarzanie wielu metrów kwadratowych grafenu w miesiącu, co wystarcza na potrzeby przemysłowych i komercyjnych zastosowań grafenu.

3. Badania

Jesteśmy gotowi dołączyć do projektów badawczych, zwłaszcza tych związanych z rozwijaniem zastosowań grafenu - dotyczy to zarówno projektów już realizowanych, jak i nowych (przemysłowych lub indywidualnych). Dostarczamy wysokiej jakości grafen, nowoczesny sprzęt badawczy, a także wsparcie naukowe zapewniane przez naszą wykwalifikowaną kadrę naukową. Oferujemy współpracę w prowadzeniu badań i eksperymentów na zlecenie, a także wytwarzanie próbek z grafenu zaprojektowanych indywidualnie do Państwa projektu. Jesteśmy w stanie dopasować rozmiar, rodzaj podłoża, a także kształt warstwy grafenu. Mamy również bogatą ofertę dalszej preparatyki próbek, w tym napylanie elektrod do badań elektrycznych.

4.  Sprzedaż i dystrybucja

Advanced Graphene Products ciągle poszerza bazę agentów sprzedaży oraz dystrybutorów. Jeśli są Państwo zainteresowani dystrybucją naszego produktu, wprowadzeniem go na lokalny rynek, czy do sprzedaży indywidualnej, prosimy o bezpośredni kontakt z nami.